Voorjaarscompetitie 2025 Senioren
Ook komend voorjaar kan er weer competitie gespeeld worden bij LTV Leusden. Hieronder kan je meer lezen over de Voorjaarscompetitie 2024. Wil jij meedoen aan de Voorjaarscompetitie 2025? Schrijf je dan op tijd in! We moeten als club de teams namelijk voor 16 januari hebben ingeschreven.
Inschrijven kan tot en met zondag 31 december middernacht!
-> direct Team inschrijven
Tijdens de Voorjaarscompetitie speel jij samen met jouw team vanaf begin april tot eind juni, tegen de andere teams uit de poule. Hieronder staan de speeldata van de Voorjaarscompetitie 2025. Zet deze data nu alvast in je agenda, zodat je hier met andere afspraken rekening mee kan houden. Wij gaan er vanuit dat je in principe elk weekend beschikbaar bent. Competitie spelen brengt immers verplichtingen mee, zowel richting teamgenoten als richting tegenstanders.
-> Klik hier voor een pdf met het overzicht van de speeldata
Voor de Voorjaarscompetitie worden de teams ingedeeld naar niveau, leeftijd en regio. Een team treft iedere tegenstander één keer (het kan echter zijn dat je in een poule met vier teams wordt ingedeeld en dan twee keer tegen elk team speelt). Je speelt een aantal keer thuis op de eigen club (of bij drukte in Achterveld) en een aantal keer ga je bij een andere club op bezoek. Het team dat alle wedstrijden heeft gewonnen of na alle speeldagen het meeste wedstrijdpunten heeft gewonnen is kampioen. Het is in principe de bedoeling om deze teams net als dit jaar tijdens de clubkampioenschappen te huldigen.
Extra info:
- Dinsdagochtend en donderdagochtend competitie: Er zijn 7 speeldagen en de wedstrijden starten om 10:00 uur.
- Vrijdagavond competitie: Er zijn 5 speeldagen die om de week gespeeld worden.
- Er is in principe ruimte voor 2x 12 teams. Als de animo te groot is zal er worden geloot.
Let op: Als je recht denkt te hebben op een vrijstelling voor loting omdat je dit jaar een keer bent uitgeloot en deze vrijstelling nog niet hebt ingezet, geef dan duidelijk aan of je deze vrijstelling wilt inzetten als er geloot moet worden!
- Zaterdagcompetitie: Er zijn 7 speeldagen. Heb je een sterke voorkeur om in de ochtend of in de middag te starten geef dat dan bij de opmerkingen aan.
- Zondagcompetitie: Er zijn 7 speeldagen.Let op, 21 april valt op 2e Paasdag (maandag)!
De competitiebijdrage is hetzelfde gebleven en bedraagt € 95 voor teams die op vrijdagavond spelen, € 120 voor teams die tot 5 partijen per speeldag spelen en € 150 voor teams die 6 of meer partijen per speeldag spelen. - Het is een traditie om de tegenstanders op taart te trakteren. Deze mag je zelf meenemen. Eigen hapjes meenemen is niet toegestaan. Op de club zijn er heerlijke borrelplanken/bittergarnituur te bestellen. Voor verder info graag contact opnemen met Martijn Plantinga.
- Elk competitieteam moet verplicht een bardienst op een competitiedag draaien om ervoor te zorgen dat de bar tijdens de competitieperiode steeds voldoende bezet is. We weten allemaal hoe gezellig het is om na de wedstrijden een hapje en drankje te doen. Maar op wedstrijddagen is het achter de bar ook heel gezellig! Onze horeca manager Martijn Plantinga zal alle teamcaptains hiervoor benaderen.
- We mogen bij regen naar de hal uitwijken mits de hal op dat moment niet verhuurd is en er geen activiteiten/wedstrijden gepland staan.
Wat als je geen team hebt of incidenteel wilt invallen?
Het is ook mogelijk om je individueel in te schrijven. Geef in dat geval jouw speelsterkte duidelijk aan. Als competitiecommissie stellen wij geen teams samen, maar wij kunnen bij de aanvoerders van de teams wel aangeven als je graag vast in een competitieteam wilt spelen. Wij vragen hen dan om te kijken of er voor jou een plek in hun team is. Wij kunnen echter niet garanderen dat dit lukt; dit hangt af er vanaf of er een passend team is. Mocht het niet lukken dan zullen we je in ieder geval op de lijst met invallers plaatsen. Dat geldt ook als je incidenteel als invaller wilt spelen. Wij zullen bij de aanvoerders aangeven dat als zij tijdens de competitie een invaller zoeken zij de lijst met reservespelers als eerste moeten raadplegen voordat zij bijvoorbeeld iemand uit een ander team benaderen om in te vallen. Wij gaan er dan ook vanuit dat als je je individueel inschrijft je het goed vindt dat wij jouw contactgegevens met alle aanvoerders delen.
-> Individueel aanmelden voor Voorjaarscompetitie 2025
Ten slotte
Als jouw team zich alsnog wil terugtrekken nadat de inschrijving is gesloten (dat wil zeggen na 15 januari) alsnog wil afmelden, dan volgt er een boete vanuit de KNLTB. Deze boete zal de club verhalen op jouw team! In 2024 bedroeg de boete in geval van terugtrekking van een team voor publicatie van de indeling € 115 en na publicatie van de indeling € 225,-.
Vragen? Stuur een e-mail naar
[email protected]