Augustus 2020
Zaterdag 15 augustus

Davis Cup Weekend toernooi (GEANNULEERD)

Geannuleerd

Zondag 16 augustus

Davis Cup Weekend toernooi (GEANNULEERD)

Maandag 17 augustus
09:00 – 17:00

Olympische Jeugd Tennisweek 2020

Dinsdag 18 augustus
09:00 – 17:00

Olympische Jeugd Tennisweek 2020

18:30 – 19:00

ZOOM-MEETING Informatie KNLTB Competitie 2020 jeugd

ZIE MAIL VAN JC, vr donderdag 13 augustus 2020 AANMELDEN, DAN ONTVANG JE DE LINK VIA E-MAIL

Woensdag 19 augustus
09:00 – 17:00

Olympische Jeugd Tennisweek 2020

Donderdag 20 augustus
09:00 – 17:00

Olympische Jeugd Tennisweek 2020

Vrijdag 21 augustus
09:00 – 17:00

Olympische Jeugd Tennisweek 2020

Zondag 23 augustus
10:00 – 14:00

Echtparentoernooi

Vrijdag 28 augustus
15:00 – 18:30

Trainings instuif ALLE KLEUREN

15-16 Rood & Oranje 16-17 Groen 17-18.30 Geel

Zaterdag 29 augustus
09:00 – 23:00

ITA 033 Jeugdkampioenschappen

bij Randenbroek

Zondag 30 augustus
09:00 – 23:00

ITA 033 jeugdkampioenschappen

bij LTV Leusden

September 2020
Vrijdag 4 september
15:00 – 18:30

Trainings instuif ALLE KLEUREN

15-16 Rood & Oranje 16-17 Groen 17-18.30 Geel

Zaterdag 5 september

Lustrum event KIDSDAG

Details volgen nog vanuit de Lustrumcommissie

Zondag 6 september
10:00 – 12:30

Najaarscompetitie Groen/Geel/Rood/Oranje Junioren

t/m 27-09-2020

Zondag 6-13-20-27-sep

19:00 – 23:00

Interne Senioren Najaars Competitie (ISNC)

t/m 28-09-2020

Zondag en maandag op 6-7-13-14-20-21-27-28-sep

Dinsdag 8 september
09:00 – 14:00

Najaarscompetitie dinsdag

t/m 29-09-2020

Dinsdag 8-15-22-29-sep

Woensdag 9 september
09:00 – 14:00

Najaarscompetitie woensdag

t/m 30-09-2020

Woensdag 9-16-23-30-sep

Donderdag 10 september
09:00 – 14:00

Najaarscompetitie donderdag

t/m 24-09-2020

Donderdag 10-17-24-sep

Vrijdag 11 september
11:00 – 14:00

Najaarscompetitie vrijdagochtend

t/m 25-09-2020

Vrijdagochtend 11-18-25-sep

15:00 – 18:30

Trainings instuif ALLE KLEUREN

15-16 Rood & Oranje 16-17 Groen 17-18.30 Geel

19:00 – 23:00

Najaarscompetitie vrijdagavond

t/m 25-09-2020

Vrijdagavond 11-18-25-sep

Zaterdag 12 september
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie zaterdag

t/m 26-09-2020

Zaterdag 12-19-26-sep

Zondag 13 september
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie zondag

t/m 27-09-2020

Zondag 13-20-27-sep

Woensdag 16 september
17:30 – 23:00

Sponsor avond / diner

Vrijdag 18 september
15:00 – 18:30

Trainings instuif ALLE KLEUREN

15-16 Rood & Oranje 16-17 Groen 17-18.30 Geel

Vrijdag 25 september
15:00 – 18:30

Trainings instuif ALLE KLEUREN

15-16 Rood & Oranje 16-17 Groen 17-18.30 Geel

Zaterdag 26 september
09:00 – 18:00

Burendag

14:00 – 17:00

Clinic voor kinderen met Down

Hal
Oktober 2020
Donderdag 1 oktober
09:00 – 14:00

Najaarscompetitie donderdag

t/m 22-10-2020

Donderdag 1-8-15-22-okt

Vrijdag 2 oktober
11:00 – 14:00

Najaarscompetitie vrijdagochtend

t/m 23-10-2020

Vrijdagochtend 2-9-16-23-okt

15:00 – 18:30

Trainings instuif ALLE KLEUREN

15-16 Rood & Oranje 16-17 Groen 17-18.30 Geel

19:00 – 23:00

Najaarscompetitie vrijdagavond

t/m 23-10-2020

Vrijdagavond 2-9-16-23-okt

Zaterdag 3 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie zaterdag

t/m 24-10-2020

Zaterdag 3-10-17-24-okt

Zondag 4 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie zondag

t/m 25-10-2020

Zondag 4-11-18-25-okt

10:00 – 12:30

Najaarscompetitie zondag junioren

Najaarscompetitie zondag junioren Rood/Oranje

10:00 – 12:30

Najaarscompetitie zondag junioren

t/m 18-10-2020

Zondag Najaarscompetitie junioren Groen/Geel

13:00 – 23:00

Winterhalcompetitie

Hal
t/m 25-10-2020

Zondag 4-11-18-25-okt

19:00 – 23:00

Interne Senioren Najaars Competitie (ISNC)

t/m 26-10-2020

Zondag en maandag 4-5-11-12-18-19-25-26 oktober

Dinsdag 6 oktober
09:00 – 14:00

Najaarscompetitie dinsdag

t/m 20-10-2020

Dinsdag 6-13-20-okt

Woensdag 7 oktober
09:00 – 14:00

Najaarscompetitie woensdag

t/m 21-10-2020

Woensdag 7-14-21-okt

Vrijdag 9 oktober
15:00 – 18:30

Trainings instuif ALLE KLEUREN

15-16 Rood & Oranje 16-17 Groen 17-18.30 Geel

Zondag 11 oktober
10:00 – 12:30

Inhaaldag najaarscompetitie jeugd R/O

Donderdag 15 oktober
18:30 – 19:30

Informatiebijeenkomst Tenniskids

Clubhuis

Informatiebijeenkomst Tenniskids Junioren

Vrijdag 16 oktober
15:00 – 18:30

Trainings instuif ALLE KLEUREN

15-16 Rood & Oranje 16-17 Groen 17-18.30 Geel

Zondag 18 oktober
10:00 – 12:30

Inhaaldag najaarscompetitie jeugd R/O

Woensdag 21 oktober
13:00 – 16:00

Scholen toernooi

Vrijdag 23 oktober
16:00 – 18:00

Verrassingsevenement Geel

Evenement voor junioren

Dinsdag 27 oktober
09:00 – 18:00

Inhaaldagen najaarscompetitie

t/m 30-10-2020

dinsdag 27 t/m zaterdag 30 oktober inhaaldagen najaarscompetitie

November 2020
Zondag 1 november
09:00 – 23:00

Inhaaldagen najaarscompetitie senioren

t/m 15-11-2020

di t/m zon 1-3-4-5-6-7-8-10-11-12-13-14-15-nov 09.00-16.00 en 19.00 tot 23.00

13:00 – 15:00

Inhaaldagen najaarscompetitie junioren R/O/Gr/Ge

t/m 15-11-2020

Zondag 1-8-15-nov

13:00 – 23:00

Winterhalcompetitie

Hal
t/m 29-11-2020

Zondag 1-8-15-22-29-nov

19:00 – 23:00

Interne Senioren Najaars Competitie (ISNC)

t/m 09-11-2020

Zondag en maandag 1-2-8-9-nov

Zaterdag 7 november
17:45 – 23:59

Geiten/Bokken toernooi

Leukste toernooi van het jaar!

Zaterdag 14 november
13:00 – 16:00

The Finals (Oranje/Groen/Geel)

t/m 28-11-2020

Junioren toernooi

Zondag 15 november
13:00 – 16:00

Interne Senioren Najaars Competitie (ISNC)

ISNC - afsluiting vanaf 15.00 uur

Donderdag 19 november
20:00 – 23:00

Groot Commissie Overleg

Clubhuis
Zaterdag 21 november
09:00 – 12:00

AED herhaal training

Clubhuis
17:00 – 23:00

Racketlon toernooi

Zondag 22 november
15:30 – 17:00

Afsluiting najaarscompetitie alle kleuren

Clubhuis

Afsluiting Najaarscompetitie alle kleuren

Woensdag 25 november
14:45 – 16:45

Pietenspel Rood/Oranje/Groen

Hal
Zaterdag 28 november
09:00 – 12:00

AED beginners training

Clubhuis
December 2020
Zondag 6 december
13:00 – 23:00

Winterhalcompetitie

Hal
t/m 20-12-2020

Zondag 6-13-20-dec

Zaterdag 19 december
15:00 – 20:00

Back to the sixties

Back-to-the-Sixties 60+