Indeling najaarscompetitie jeugd 2021

Zoals al in de mail vermeld volgt er binnenkort verdere info over de competitie. Maar jullie zijn natuurlijk wel al benieuwd naar jullie teams. Hier vast een overzicht: 

 

Rood 1 LEUSDEN 1

Diesel Rikkerink (Eemelaar)

Amjad Aldali

Michael Stolin

Keane vd Berg

Roan vd Berkmortel

Ravi Kimmel

 

Oranje 1, LEUSDEN 1

Marijn Pater

Morris van Santen

Jesper vd Berg

Jurre vd Kamp

Florian Baars (Eemelaar)

Just Onkiehong

 

Oranje 1, LEUSDEN 2

Ines van Ruitenbeek

Floor Speckmann

Yve vd Berg

Benthe vd Ven

 

Oranje 2, LEUSDEN 1

Chris Verhoef

Pepijn Verrest

sjors martinus

Niek Janssens

Gijs Janssens

 

Groen 1, LEUSDEN 1

Daniël Cheung

Maas Rijnders

Dean vd Beek

Robin Duursma

Jonak Kröner

Raphaël Westerbeek

 

Groen 1 LEUSDEN 2

Fiene Bluemink

Charlotte van Grol

Fenneke vd Kamp

Nore Wind

Fay Schipper

Mirte Hakstege

 

Groen 2, LEUSDEN 3

Jelle van Herwaarden

Indy van Rhee

Eline Genders

Lara Groenendijk

 

Groen 2, LEUSDEN 4

Siem Roos

Noud vd Eijnden

Xavi Otten

Mick vd Berkmortel

Mika Brons

Bram Louwerse

 

Groen 2, LEUSDEN 5

Aniek Bemelmans

Jasper Bemelmans

Sophie Haukes

Roos vd Emster

Eden van Leeuwen

 

Groen 2, LEUSDEN 6

Feline Otten

Fleur vd Emster

Fiep Stiel

Tessa Snijder

Ninte Veenendaal

 

LEUSDEN 1 junioren 11-14

Teun van Hunnik

Nout Leutscher

Jesse Veenma

Brett Veenendaal

Casper Welmers

 

Leusden 2 junioren 11-14

Tijs van Eijden

Leif de Geuz Munoz

Michael Knoester

Maarten Houx

Anniek vd Gaast

Esther Koch (Eemelaar)

 

Leusden 3 junioren 11-14

Noémi Jochemsen

Lina Lakrouz

Romee vd Kolk

Selène Jochemsen

Sophie Welmers

Nore van Leeuwen

 

Leusden 4 junioren 11-14

Roan Boterman

Christan van Valkengoed

Jort Brouwer

Guido van Campen

Lukas van Winterswijk

 

 

Leusden 5 junioren 11-14

Sefanie Hoff

Anouk Vedder 

Eva Wellen

Chris vd Eijnden

Merijn Baars (Eemelaar)

Marijn Hofman

 

Leusden 1 Gemengd 13-17 

Tess Meijer

Mans Gevers

Alec de Graaf

Amy de Jong

Mick vd Knoop

Ilse Veenma

 

Leusden 1 Meisjes 13-17

Mette vd Berg

Anne-Roos Woerdman

Danique Jochemsen

Inge Aalpoel

Resa Lip

Daniëlle van Gessel

 

Leusden 1 Jongens 13-17

Daniël Kas

Valentijn Roggeveen

Sybren Ruijs

Stijn Westerhof

Wouter Koch (Eemelaar)

Niick van Uffelen

 

Leusden 2 Jongens 13-17

Milo vd Meer

Joppe in 't Veld

Mees Voskuilen

Teun Lip

Joes Berkhout

Bram Bakker (Eemelaar)

 

Alle andere informatie krijgen jullie eind deze week of volgende week via de mail. 

 

Nieuws Jeugd Overzicht